O SPOLEČNOSTI

EUNED REAL II má za sebou téměř 30 let zkušeností, coby významný investor a developer, z budování nových především kancelářských a obchodních projektů, citlivých rekonstrukcí významných budov a s tím souvisejících pronájmů prostor zejména v Praze.

Společníkem je rakouská společnost BOHEMIA Holding GmbH. V 90. letech byla společnost především developerem a investorem, jež se podílel na významných projektech jako např. Palác Koruna na Václavském náměstí 1, kancelářská budova Rytířská 9, rekonstruovaný objekt Staroměstské náměstí 10, administrativní budova Koospol - Cube Office Centre na Evropské 178 a mnohé další.

V současnoti se firma zabývá pronájmem kancelářských prostor ve svém projektu Airport Office Centre v Dědinské 29 na Praze 6. Společnost si zakládá především na aktivní práci s nájemci, naslouchání jejich požadavkům a potřebám a na důvěryhodném jednání se všemi obchodními partnery. Společnost EUNED REAL II, spol. s.r.o. je stabilním obchodním partnerem, na kterého se nájemci mohou vždy spolehnout.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat na čísle: +420 602 552 060 nebo na e-malové adrese: info@euned.cz

OFFICE CENTRE